Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Probleme tv Philips 20PFL3403D/10

  1. #1
    Data înscrierii
    10.02.2015
    Posturi
    28

    Probleme tv Philips 20PFL3403D/10

    Salutari , daca ma puteti ajuta cu un INVERTER I0080125REV:1.3 P/N: 47131.220.0.0118204 MODEL: NO: JSY-200623 pentru Philips 20PFL3403D/10 , nou sau din recuperari dar sa fie bun. sau daca are cineva un modul pe care-l pot adapta pentru aprinderea lampilor. am testat cu test inverter si lampile sunt ok, am sunet , inafara de imagine .ms. toate cele bune !

  2. #2
    Cu invertorul asta ce face?O poza cu el se poate?

  3. #3
    Data înscrierii
    10.02.2015
    Posturi
    28
    este vorba de inverterul care alimenteaza lampile , pun aici un link unde l-am gasit dar nu-l pot comanda :http://www.ricambiricondizionati.com...roduct_id=5688 , problema este ca am dat modulul cuiva sa mi-l ia din Olanda , si am ramas fara el , avea transformatorii defecti(spire in scurt probabil ptr. ca-mi dadeau rezistente diferite). la Philips nu mai este pe stoc , trebuie sa-l gasesc sau sa fac o modificare ceva sa aprind lampile , norocul este ca la acest model mai vechi nu-mi intra sursa in protectie si mai pot adapta ceva.(in cazul in care nu-l gasesc) leduri ... sau lumanari. sunt nou pe aici vreau sa pun si o poza dar sa vad cum fac .in cazul in care nu apare in link ; cu stima

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro