Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 14

Subiect: Anunt

  1. #1
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0

    Anunt

    Incepand cu 01/01 2014 se va schimba softul acestui Forum ..
    Softul a fost achizitionat de Admin si va fi compatibil si pe mobil
    Imi cer scuze in numele conducerii acestui forum pentru disconfortul creat ..speram sa nu mai apara disconforturi create cu privire la accesarea acestui forum


    In numele colegilor va urez un calduros La Multi Ani

  2. #2
    Data înscrierii
    20.06.2011
    Posturi
    17.431
    Buna am reusit sa termin de instalat noua versiune de vbulletin 4.22 ca cea de 5 nu a fost prea placuta. Acum sper sa functioneze.

    Puteti intra si de pe mobil ca acum avem o versiune facuta special pentru mobil

    In curand va fi si o aplicatie ce o sa poata fi downloadata pentru android si iphone.

  3. #3
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Sper ca de aceasta data nu o sa mai existe nemultumiri ...daca tot vor exista sa posteze ..
    Noua versiune de vbulletin 4.22 este cea mai buna la ora actuala ..

  4. #4
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Acum este mult mai simpla procedura de intrare pe forum, dupa mine totul este OK,felicitari ati facut o treaba buna ,speram ca toti sa fie multumiti ......

  5. #5
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0

    Angry

    Fiecare utilizator este rugat sa verifice setarile profil deoarece este posibil ca unele setari sa fi disparut o data cu schimbarea formatului forumului (vBulletin )
    Nu cred sa existe probleme la setari am verificat .dar daca cineva intampina dificultati sa consulte aici . http://www.forumulelectronistilor.ro...tru-incepatori

  6. #6
    Data înscrierii
    20.06.2011
    Posturi
    17.431
    Ma bucur sa vad ca a inceput activitatea pe forum si va urez succes . As dori sa stiu daca a folosit cineva versiunea de mobil , eu asa intru acum si am sa incerc sa fiu mai activ o seara buna

  7. #7
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Felicitari Domnule Admin.Va multumesc si eu cu aceasta ocazie,se intra usor pe forum,nu am incercat daca se pot descarca si poze cu sasiuri si placi electronice defecte si defectiuni ce ne intereseaza,dar am sa incerc.Inca o data va multunesc si in numele la m ai multi colegi.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 18.03.2015 la 19:44.

  8. #8
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Poze si scheme se descarca exact cum se descarcau si inainte sa pastrat aceiasi linie ..

  9. #9
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Rog utilizatorii sa nu mai deschida subiecte cu caracter politic deoarece incep discutii in contradictoriu ...doresc sa fie liniste pe forum indiferent de trafic
    Subiectele deschise le-am sters si trimis la Pubela

  10. #10
    Data înscrierii
    10.01.2015
    Posturi
    3
    Am posta,,PCB prototipuri si serii mici,, ,cu poze..,nu a aparut nimic.(la rubrica Servicii).

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro