Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Inductie audio

  1. #1
    Data înscrierii
    11.06.2016
    Posturi
    2

    Inductie audio

    Buna ziua. Am cumparat o casca micspy impreuna cu un neckloop handmade care se conecteaza la jack-ul telefonului. Intrebarea mea este daca exista o modalitate de a inlocui firele cu un bluetooth headset. Mantionez ca nu ma pricep mai deloc la electronica insa o vaga idee am ce ar trebui sa fac (un audio loop trensmitter de la firele castii headset-ului) ce nu stiu este cum se face acest lucru. Multumesc anticipat.

  2. #2
    Bag seama ca vrei sa inveti sa copiezi pe la examene si se vad firele.Asa-i?Iarna mai merge vara e mai greu.

  3. #3
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Daca-i asa cum spune Dan cod i-ti dau o sugestie ; - E m-ai bine sa pu-i burta pe carte, decit de umblat cu "soalda". Vorba lu-i (Alex 77) din data de 02-05-2016 ora 12,40. ; " -Am calificare in electronica si nu stiu cu ce se maninca".
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 11.06.2016 la 15:45.

  4. #4
    Data înscrierii
    11.06.2016
    Posturi
    2
    Citat Postat în original de dan cod Vezi post
    Bag seama ca vrei sa inveti sa copiezi pe la examene si se vad firele.Asa-i?Iarna mai merge vara e mai greu.
    In primul rand doresc sa va multumesc pentru raspuns. Despre partea cu copiatul nu stiu ce spun, am terminat cu scoala de ceva timp, sunt nascut in 1975. Motivul pentru care ma intereseaza acest dispozitiv, chiar daca nu va priveste, este ca sufar de o afectiune a urechii care se numeste tinitus auzul fiindu-mi diminuat drastic. Astept un comentariu ceva mai serios totusi. Multumesc anticipat.

  5. #5
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Citat Postat în original de popadrian Vezi post
    In primul rand doresc sa va multumesc pentru raspuns. Despre partea cu copiatul nu stiu ce spun, am terminat cu scoala de ceva timp, sunt nascut in 1975. Motivul pentru care ma intereseaza acest dispozitiv, chiar daca nu va priveste, este ca sufar de o afectiune a urechii care se numeste tinitus auzul fiindu-mi diminuat drastic. Astept un comentariu ceva mai serios totusi. Multumesc anticipat.
    Sincer ,si eu ma gandeam la copiat ,au fost n cazuri cand ne cerea sfaturi ..da la copiat ,,nu trebuie sa te superi ,scuze din partea colegilor .si eu am tinitus deoarece acum cativa ani mi-a explodat teava pistolului in poligon a fost un cartus defect (urechea dreapta ) si acum imi tiue urechea cu toate ca am fost internat la mai multe spitale din sistemul nostru ..verdict timpan fisurat ...

  6. #6
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    În 1971 î-mi satisfaceam Stagiul Militar , în 1975 te-ai nascut tu . Sa-mi zici NENE . -Greseala este a Dumitale, deoarece NU ai precizat pt. ce i-ti trebuie "dispozitivul" si ne-ai lasat pe noi sa interpretam domeniul de folosinta. -Tocmai de aceia cerem cit m-ai multe detalii, pentru a formula un raspuns cit m-ai precis>. -Daca e vorba de afectiune medicala, ne cerem scuze. - Sa vedem ce solutii tehnice, gasim pentru proteza de urehe.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 16.04.2021 la 16:10.

  7. #7
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    1_16.jpg Bluetooth prin telefon.- La care telefonul poate fii folosit pe post de microfon. Cer scuze pt.postare succesiva.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 12.06.2016 la 13:05.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro