Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Blackview BV6000

  1. #1
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766

    Exclamation Blackview BV6000

    Blackview BV6000 – smartphone potent care posedă certificarea IP68, așadar rezistă cu brio la șocuri, apă și praf

    Daca sunteti in cautarea unui smartphone care sa reziste cu brio la apa, socuri si praf atunci avem recomandarea ideala pentru voi iar aceasta poarta numele de Blackview BV6000.



    Blackview BV6000 ascunde sub „capota” procesorul octa-core Mediatek Helio P10 tactat la 2.0 GHz, GPU Mali T860, 3 GB de memorie RAM si 32 de GB spatiu de stocare intern, care poate fi extins prin intermediul slotului de card microSD, cu maxim 32 de GB.
    Camera foto principala dispune de 13 MP, este dotata cu touch focus si flash LED iar camera foto secundara dispune de 5 MP si este dotata cu lentile wide.

    Blackview BV6000 este un smartphone dual-sim(2 x microSIM), compatibil 4G/LTE si dispune de: Wi-Fi 802.11 b/g/n, bluetooth 4.0, NFC, GPS cu A-GPS si GLONASS iar terminalul este dotat cu senzor de presiune atmosferica.

    Carcasa acestui terminal este realizata in totalitate dintr-o combinatie de aluminiu si policarbonat cauciucat iar finisajele sunt de buna calitate.



    Blackview BV6000 este echipat cu un display IPS de 4.7 inch care ruleaza la rezolutia de 1280 x 720 pixeli si este protejat cu sticla Corning Gorilla Glass 3.
    Noul smartphone rugged din portofoliul celor de la Blackview este echipat cu un acumulator de 4.500 mAh si ruleaza cea mai recenta versiune de android, in speta android 6.0 Marshmallow.


    Asa cum am mentionat si anterior Blackview BV6000 poseda certificarea IP68 asadar rezista cu brio la socuri, apa si praf iar carcasa acestui terminal este realizata in totalitate dintr-o combinatie de aluminiu si policarbonat cauciucat.

  2. #2
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    http://www.gsmarena.com/cat_s60-7928.php
    oare ce pret are ... interesant model .

  3. #3
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Am uitat sa afisez pretul ;
    Blackview BV6000 poate fi achizitionat prin intermediul balckview.ro la pretul de 1.199 lei iar oferta completa este disponibila AICI
    L-am butonat ,parerea mea face toti banii ,este o diferenta fata de cel de pe gsmarena

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro