Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Sondaj

Data înscrierii
    19.06.2011
    Posturi
    17.423

Sondaj

Am instalat versiunea mai moderna a forumului de proba sa vedem daca ramanem la versiunea vbuletin4 sau trecem la una mai moderna vbulletin 5

verificati si scrieti parerile aici

noul forum este www.forumulelectronistilor.ro/vb5

Mie mi se pare parca mai ok.cel nou.

Data înscrierii
    19.06.2011
    Posturi
    17.423
    Am sa il las 2 saptamani poate se mai uita lumea la el sa se obisnuiasca si dupa vom lua o decizie impreuna.

Multumesc!

Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    205
    se poate posta in varianta aialalta a forumului .eu am incercat de pe mobil dar nu imi da voie

Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    695
    Trebuie sa existe un motiv serios care duce la schimbarea vBulletin din 4.2.3 in 5 deoarece este serios de munca ,in sfarsit daca este musai trebuie facut,
    imi expun si eu punctul de vedere, tema pe rosu nu mi se pare inspirata se poate gasi ceva mai serioasa .acesata pe mobil este asa stridenta culoarea incat si un taur ar fi invidios ,Astept sa isi exprime parerea si moderatorii ,sau pe ei nu prea ii intereseaza din cate observ ...??? este inteleapta ideia de a il lasa 2 saptamani de proba in paralel cu cel vechi deoarece daca exista ceva incompativitati se trece automat la cea veche ,singura conditie sa nu se piarda ceva subiecte in timpul transferului .eu am patit-o ,..

Eu personal nu m-am referit la culori.banuiesc ca astea se pot alege.Dar ca si vizualizare mie mi se pare mai ok varianta noua ,mai aerisita si sectiunile mult mai vizibile.Nu am fost intrebat despre munca sau alte cele decat sa imi spun parerea .

Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    695
    Citat Postat în original de dan cod Vezi post
    Eu personal nu m-am referit la culori.banuiesc ca astea se pot alege.Dar ca si vizualizare mie mi se pare mai ok varianta noua ,mai aerisita si sectiunile mult mai vizibile.Nu am fost intrebat despre munca sau alte cele decat sa imi spun parerea .
    Eu nu m-am referit la tine .pe departe acest gand .mi-am expus o parere si atat .nimeni nu contesta faptul ca cel nou este mai frumos .are si alte facilitati in plus fata de actualul

Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.138
    A-si incerca varianta Noua , intradevar e m-ai stridenta , m-ai clara , m-ai nuantata in culori , insa ma obisnuise-m cu versiune-a de acum . Nu pre-a i-mi convine cu partea de conectare ( imagine verificare) cu codurile acele-a , parca a-r fi la pacanele . E parerea me-a. Sa vedem ce zic si ceilalti Colegi si Moderatori . Din partea me-a Succes .
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 24.02.2017 la 19:09.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Locuri de munca Bursa Iasi