Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Eroare comunicare calculatoare Opel Astra J

  1. #1
    Data înscrierii
    07.06.2017
    Posturi
    2

    Eroare comunicare calculatoare Opel Astra J

    buna ziua , am si eu o problema la masina , am fost la multe service-uri si nimeni nu a reusit sa afle de la ce vine problema si sa o repare .
    Ca sa vedeti mai bine , am facut un video cu ceea ce se intampla : https://www.youtube.com/watch?v=NnK8F_6Hfck

  2. #2
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Nu stiu ce sfat sa iti dau incearca la reprezentanta din Bacau .nu se poate sa nu depisteze eroarea de comunicare doar nu este nava cosmica

  3. #3
    Data înscrierii
    07.06.2017
    Posturi
    2
    Citat Postat în original de gabi 40 Vezi post
    Nu stiu ce sfat sa iti dau incearca la reprezentanta din Bacau .nu se poate sa nu depisteze eroarea de comunicare doar nu este nava cosmica
    Da am făcut programare la reprezentanta, pe luni. Sper sa reușească sa afle de la ce vine problema și sa o repare. M-am saturat fin iarna numai de meșteri am dat, toți își dădeau cu părerea...

  4. #4
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Citat Postat în original de vlad_vlm Vezi post
    Da am făcut programare la reprezentanta, pe luni. Sper sa reușească sa afle de la ce vine problema și sa o repare. M-am saturat fin iarna numai de meșteri am dat, toți își dădeau cu părerea...
    Posibil sa fie contact imperfect sau ceva la maneta ...pai daca nici reprezentanta nu stie, sa se apuce de alta meserie ,,,

  5. #5
    Data înscrierii
    11.07.2019
    Posturi
    1
    Salut. Incearca la reprezentanta daca masina este in garantie sau la un service mai renumit din localitate. Succes.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro