Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: monitor LG flatron l1717

  1. #1
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156

    monitor LG flatron l1717

    salutam,as dorii daca se poate si are cineva posibilitatea de o schema de la sursa de alimentare de la un monitor lcd tipul LG flatron l1717s.Integratul din sursa a fost inlocuit cu altceva plus piesele de pe linga el.as vrea sa pot sa o refac si de aceea am nevoie de o schema pentru o reconstructie corecta.va multumesc

  2. #2
    http://www.girlshare.ro/2868654.8


    Descarcati de la linkul de mai sus.succes.

  3. #3
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Citat Postat în original de dan cod Vezi post
    http://www.girlshare.ro/2868654.8


    Descarcati de la linkul de mai sus.succes.

    Sau il poti descarca de aici . dar ai grija numai de 2 ori te lasa sa descarci ..

    http://elektrotanya.com/lg_l1717s-se.../download.html

    Iti puneam schema dar este mare 3 MB.. eu o am stocata.. daca doriti va trimit schema pe email ....
    Succes.....

  4. #4
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156
    daca se poate sa imi trimiti schema pe mail ar fii ok.Dar cea cu sursa de alimentare incorporata nu cea cu convertor exterior.Iti multumesc mult

  5. #5
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Citat Postat în original de dan08 Vezi post
    nici mie nu imi merge cu adresa ta adresa mea estaana_dan_virgil@yahoo.com undeva este o problema
    Am incercat si de pe alt email aceasi problema adresa ta de email nu este valida .incearca sa trimiti si la altcineva sa vezi ..sau trimitemi pe MP alta adreasa de email al unui prieten sa iti pot trimite schema . am verificat prin programul forumului si nu ai acest email nu este valid daca doresti schema trimite-mi un email valid iar in cateva minute iti trimit schema ,in fond nu este interesul meu ci al tau
    Eu nu am timp sa fac experiente ..Aici pe Forum nu o pot posta deoarece este mare 3Mb.. daca era mai mica o puneam sa o lectureze si altii
    of topic celelalte postari le-am sters deoarece erau inutile

  6. #6
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156
    Citat Postat în original de comfel Vezi post
    Am incercat si de pe alt email aceasi problema adresa ta de email nu este valida .incearca sa trimiti si la altcineva sa vezi ..sau trimitemi pe MP alta adreasa de email al unui prieten sa iti pot trimite schema . am verificat prin programul forumului si nu ai acest email nu este valid daca doresti schema trimite-mi un email valid iar in cateva minute iti trimit schema ,in fond nu este interesul meu ci al tau
    Eu nu am timp sa fac experiente ..Aici pe Forum nu o pot posta deoarece este mare 3Mb.. daca era mai mica o puneam sa o lectureze si altii
    of topic celelalte postari le-am sters deoarece erau inutile

    Va rog trimiteti si la adresa:


    marius_v_toderici@yahoo.com.

    va multumesc.

  7. #7
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Citat Postat în original de dan08 Vezi post
    Va rog trimiteti si la adresa:


    marius_v_toderici@yahoo.com.

    va multumesc.
    Am reusit sa iti trimit Manualul dar si aceasta adresa ai dato gresita ..m-ai facut sa ma chinui putin ..ce cauta punctul dupa com.

  8. #8
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156
    era capat de propozitie.multumesc mult am rezolvat partial

  9. #9
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Citat Postat în original de dan08 Vezi post
    era capat de propozitie.multumesc mult am rezolvat partial

    De ce partial.... ce mai lipseste ....??

  10. #10
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156
    Am lansat problema in m-ai multe directii si cineva mi-a trimis sa incerc cu ci fan7601.am cautat pe net si am gasit integratul si modulul si schema care ma interesa.intre timp am primit un monitor lg care foloseste exact schema care mi-ai trimiso
    multumesc inca o data

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro