Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Dvd model CAT DV-922

  1. #1
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156

    Dvd model CAT DV-922

    Buna seara toate cele bune tuturor.Am o problema cu un aparat dvd model CAT DV-922 va rog sa ma lamuriti daca citeste sau nu citeste si filme pentru ca ce am eu nu stie decit MP3 si CD adica doar muzica filme nu.Am intrat pe nett dar nu ma descurc defel cu germana.Are o memorie foarte interesanta MX29F040PC-40.Unitatea de citire a cd-urlor corespunde ca si conexiuni adica conector alimentare si cel de info

  2. #2
    Daca este DVD trebuie sa citeasca si filme asta e clar.

  3. #3
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156
    problema se prezinta astfel,unitatea de citire a cd-urilor sau dvd-urilor din acest aparat se aseamana ca si conectoare si cable de conectare cu unitati de citire dintr-un calculator.am facut schimbarea sa vad daca nu este o problema acolo.dvd-ul recunoaste unitatea din calculator dar rezultatul este acelasi doar muzica. este posibil sa recunoasca doar anumite tipuri de inregistrare ale filmelor si ar trebui decodat sau schimbat ceva in el pus ceva in el sa poata citi si filmele?

  4. #4
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Uite ce scrie pentru acest model:
    CAT DV-922
    Formate de redare: CD-R, CD-RW, DVD + R, DVD + RW, DVD-R, DVD-RW

    Daca nu citeste unul din formatele de mai sus, in speta DVD inseamna ca unitatea laser este uzata, atentie pe acest DVD nu recunoaste DVDX

  5. #5
    Data înscrierii
    01.10.2011
    Posturi
    156
    situatia s-a lamurit, trebuie rescris softul iar pentru asa ceva nu am gasit soft si nici nu m-ai merita,11ani vechime doar discuri originale ramine asa cum este doar muzica

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro