Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: pa-amplifier mup 12.5 dB technologies

  1. #1
    Data înscrierii
    05.12.2011
    Posturi
    13

    pa-amplifier mup 12.5 dB technologies

    Salut!. am un ampificator (pa-amplifier mup 12.5 dB technologies) care are o problema totul merge perfect pana trec de jumatatea volumului,cand am trecut de jumate se opreste brusc.Care ar putea fi problema???????

    boxele care le folosesc sunt de 400w 8 ohm am incercat cu mai multe si tot asa face.

    Multumesc anticipat

  2. #2
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Din cele expuse de tine probabil sursa se blocheaza sa finalii ..pe net nu am gasit nimic despre Pa da un link sa vad si eu acest amplif .....

  3. #3
    Data înscrierii
    05.12.2011
    Posturi
    13

  4. #4
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Uita aici ce spune pe acest link...http://www.muzoborudovanie.ru/equip/...btechmupup.php

    Traducere
    Mixer Putere MUP 12.5 ($ 350) are cinci intrări, patru microfon echilibrat (XLR, comutabil phantom power), şi linia stereo (RCA). Fiecare intrare este echipat cu regulator de sensibilitatea proprie. Putere 120 W la 4 ohmi rezistenţă de sarcină. Putere un spaţiu rack şi cântăreşte 10 kg.

    Cele date de tine nu ma ajuta cu nimic incearca cu alte boxe este posibil cand dai mai tare sa ia curent mai mare finalul intrand in protectie ...sau cum am mai spus Finalul defect .trebuie demontat si facute cateva masuratori .in timpul functionarii si cand se blocheaza

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro