Rezultate 1 la 10 din 38

Subiect: Antivirusi

Afișare hibrid

Postul anterior Postul anterior   Postul următor Postul următor
  1. #1
    Data înscrierii
    23.08.2012
    Posturi
    45
    Citat Postat în original de apaxtc Vezi post
    cand sa lansat seven o mare parte din antivirusi au fost lasati la liber 2-3 luni pentru testare... cred ca acum cu eight va fi acelasi lucru , trial o perioada dupa care trebue sa platesti licienta la antivirus...
    Acum am un AVG IS si cit de cit e ok,problema proasta care ecu acest antivirus nu imi afiseaza saiturile care sint gasite de el ca si sigure si apare un semnul intrebari dar stins in dreptul adreselor de net.
    E mai bun Win 8 antivirus ca AVG-ul ,maninca resurse multe?

  2. #2
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    678
    Citat Postat în original de mario Vezi post
    Acum am un AVG IS si cit de cit e ok,problema proasta care ecu acest antivirus nu imi afiseaza saiturile care sint gasite de el ca si sigure si apare un semnul intrebari dar stins in dreptul adreselor de net.
    E mai bun Win 8 antivirus ca AVG-ul ,maninca resurse multe?
    antivirusul de la windows se numeste "essential antivirus" si e gratis daca ai licienta la windows......AVG din partea mea e "trash" daca ai bani cauta sa cumperi kaspersky sau eset.

  3. #3
    Data înscrierii
    23.08.2012
    Posturi
    45
    Citat Postat în original de apaxtc Vezi post
    antivirusul de la windows se numeste "essential antivirus" si e gratis daca ai licienta la windows......AVG din partea mea e "trash" daca ai bani cauta sa cumperi kaspersky sau eset.
    In comparatie cu Bit defender internet security avg e varza; vreau sa spun ca cit am avut BIt-ul nu am avut treba de nici un fel cu virusii dar la un moment dat mi se inchidea din senin laptopul .
    Dupa dezinstalarea Bit-ului nu mi-a mai facut probleme de genul acesta laptopul. Ce a fost nu stiu,atit ce stiu este ca am pus un alt antivirus Avast si mia mers struna.
    In legatura cu Kaspersky :am avut in 2009 KAV si am luat 10 TROIANI odata si nu am intrat in siteruri periculoase.Am renuntat la el imediat si desi aveam licenta inca 6 luni lam aruncat. KIS cred ca e mai bun dar eu zic ca BIT defender e peste el.(Bravo romani!!!!!), dar trebuie sa ai comp bun ca maninca resurse ca nebunu.
    Numai bine.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro