Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 38

Subiect: Antivirusi

  1. #11
    Pentru a dezinstala un program, foarte bine, sunt programe care fac dezinstalari destusl de bine, unu care e foarte bun, e Revo Uninstaler !
    Eu am versiune Pro, ecare e mult mai elaborate, dar si versiune free e destul de buna ! Sau o alta modalitate, dai clic pe ununstalerul software-ului respectiv dupa care meri in registre si cauti registrele acelui program si le dai afara ! Dupa care folosesti un soft Tip CCleaner si se sterge ramasitele, tip dll-uri ce sunt prin fisiere !
    Nu e greu a face ceva, e greu a gândi !

  2. #12
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Posturi
    155
    pentru curatare de registri merg reg cleaner-ele , dar nu raman doar registri un urma programelor , raman mult mai multe fisiere cu diferite extensii.. pentru a dezinstala complect eu recomand dezinstalarea propriu zisa , pe urma o scanare de registri si dupa aia o optimizare de sistem cu programe gen Tweak !!!

  3. #13
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    eu folosesc Perfect Uninstaller ...

  4. #14
    Pentru a dezinstala un program, foarte bine, sunt programe care fac dezinstalari destusl de bine, unu care e foarte bun, e Revo Uninstaler !
    Eu am versiune Pro, ecare e mult mai elaborate, dar si versiune free e destul de buna ! Sau o alta modalitate, dai clic pe ununstalerul software-ului respectiv dupa care meri in registre si cauti registrele acelui program si le dai afara ! Dupa care folosesti un soft Tip CCleaner si se sterge ramasitele, tip dll-uri ce sunt prin fisiere !
    Nu e greu a face ceva, e greu a gândi !

  5. #15
    Data înscrierii
    27.09.2012
    Posturi
    7
    Eu folosesc antivirusul de la windows 8. Mi se pare foarte ok ...nu am avut probleme cu el.

  6. #16
    Data înscrierii
    23.08.2012
    Posturi
    45
    Citat Postat în original de buzucan Vezi post
    Eu folosesc antivirusul de la windows 8. Mi se pare foarte ok ...nu am avut probleme cu el.

    Asta inseamna sa ai win cu licenta cumparata,nu?

  7. #17
    Data înscrierii
    23.08.2012
    Posturi
    45
    Citat Postat în original de mario Vezi post
    Asta inseamna sa ai win cu licenta cumparata,nu?
    Si merge cumva si la un win 7?

  8. #18
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    cand sa lansat seven o mare parte din antivirusi au fost lasati la liber 2-3 luni pentru testare... cred ca acum cu eight va fi acelasi lucru , trial o perioada dupa care trebue sa platesti licienta la antivirus...

  9. #19
    Data înscrierii
    23.08.2012
    Posturi
    45
    Citat Postat în original de apaxtc Vezi post
    cand sa lansat seven o mare parte din antivirusi au fost lasati la liber 2-3 luni pentru testare... cred ca acum cu eight va fi acelasi lucru , trial o perioada dupa care trebue sa platesti licienta la antivirus...
    Acum am un AVG IS si cit de cit e ok,problema proasta care ecu acest antivirus nu imi afiseaza saiturile care sint gasite de el ca si sigure si apare un semnul intrebari dar stins in dreptul adreselor de net.
    E mai bun Win 8 antivirus ca AVG-ul ,maninca resurse multe?

  10. #20
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    Citat Postat în original de mario Vezi post
    Acum am un AVG IS si cit de cit e ok,problema proasta care ecu acest antivirus nu imi afiseaza saiturile care sint gasite de el ca si sigure si apare un semnul intrebari dar stins in dreptul adreselor de net.
    E mai bun Win 8 antivirus ca AVG-ul ,maninca resurse multe?
    antivirusul de la windows se numeste "essential antivirus" si e gratis daca ai licienta la windows......AVG din partea mea e "trash" daca ai bani cauta sa cumperi kaspersky sau eset.

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro