Pagina 16 din 21 PrimulPrimul ... 61415161718 ... UltimulUltimul
Rezultate 151 la 160 din 203

Subiect: Bun venit! Wellcome!

  1. #151
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Bine ai venit in comunitatea noastra

  2. #152
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Bine ai venit mrca..........

  3. #153
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Bine ai venit marca, la 47 de ani e o virsta inca tinara, multi ani cu sanatate i-ti doresc.

  4. #154
    Data înscrierii
    06.12.2015
    Posturi
    2
    Salutare! Sunt student in anul 2 la Facultetea de Electronica( un incepator in artele electronicii) . Sper sa cladim impreuna. Multumesc!

  5. #155
    Data înscrierii
    29.11.2015
    Posturi
    2
    Salutare tuturor! Ma numesc Liviu Maftei,am 59 de ani si sunt un "fost electronist". Am lucrat (electronica industriala) la un institut pana in anul 1992. Institutul s-a desfiintat si atunci mi-am schimbat meseria cu una inrudita("curenti slabi"). Am venit pe acest forum pentru a mai invata cate ceva si in limita cunostintelor mele sa ajut acolo unde ma pricep.Va multumesc anticipat pentru intelegere!

  6. #156
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Bine ati venit domnule Liviu Maftei...

  7. #157
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Bine ati venit Liviu Matei.

  8. #158
    Data înscrierii
    04.09.2016
    Posturi
    1
    Buna ziua, ma numesc Marinescu Sorin, am 37 ani si de mic, chiar dinaintea inceperii scolarizarii am avut o atractie mare fata de meseria de electronist.

    La varsta de 5 ani ma jucam cu pistolul de lipit al tatalui meu facand mici bilute de fludor pe parchetul din apartament Tot atunci am pus mana si pe un aparat de masura tip Mavo care nu-l voi uita niciodata!

    In fine, anii au trecut iar pasiunea pt. electronica s-a accentuat devenind hobby-ul meu principal ...

    Multumesc pt. acceptul pe acest forum si va doresc membrii cat mai multi si cat mai seriosi !

  9. #159
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Bine ai venit pe acest forum


  10. #160
    Data înscrierii
    03.12.2016
    Posturi
    4
    Buna ziua,
    ma numesc Radu Gabriel Rusie, am 40 de ani si sunt din Bucuresti. Sunt IT-st de meserie, insa am fost interesat si pasionat, ca si acum, de muzica si tot ce tine de echipamente audio.
    Multumesc pentru acceptul de a accesa acest forum. Am avut cateva proiecte de realizare a unor sisteme audio, in perioada 1999 - 2003: amplificatoare, boxe, filtre, mixere, generatoare frecvente si alte mici montaje, impreuna cu tatal meu, care, electronist fiind, a dorit sa ma invete cateva din tainele acestei meserii. Am incercat sa inteleg cat am putut unele lucruri ce tin de realizarea cablajelor de la zero, de plantatul pieselor, semnificatia lor in schema. L-am ajutat si eu cu tot felul de formule de calcul gasite pe internet, softuri de calculat bobine si filtre, calcule in Excel, formule de calcul a incintelor acustice, modelare 3D si alte desene tehnice pt realizarea incintelor boxelor si a statiilor.
    Tot ce am la vanzare este facut de mine si tatal meu. Sunt proiecte pe care le-am derulat pe parcursul mai multor luni de zile, din motive financiare (banii erau putini ca si acum, insa dorinta de a ne face propriile lucruri era mare).
    Ultima modificare făcută de rgradu; 04.12.2016 la 11:00.

Pagina 16 din 21 PrimulPrimul ... 61415161718 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro