Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 25

Subiect: Atelierele noastre

  1. #11
    Atelierul Asta este sigur mai mare ca si al meu.Lucrezi singur?e al tau persobal?

  2. #12
    Data înscrierii
    20.08.2012
    Posturi
    32
    nu nu e personal , e unde lucrez eu . Chiar daca acolo imi petrec putin timp pentru ca reparatii le facem doar cand nu avem treaba afara, adica montat antene , antene satelitare , internet etc . Singur nu , mai am un coleg dar de multe ori sunt singur . Un pic de dezordine e , dar nu stiu altii eu parca imi gasesc mai repede ce-mi trebuie ...

  3. #13
    Data înscrierii
    27.02.2012
    Posturi
    170
    foarte bine dotat atelierul.apreciez mult efortul depus pentru a achizitiona toata aparatura din atelier este foarte necesar nu doar cunostintele . fara scule cred eu e ca si cum stii sa canti da nu ai instrument . fiind incepator amator daca pot sa ma exprim asa ,un letcon sau un pistol de lipit si um multimetru deocamdata mia jung . ce vreau e sa acumulez cat mai multe informatii despre electronica , si sa stiu cum se lucreaza cu aparatura de control profesionale si pe urma sami achizitionez acea aparatura deocamdata am de invatat multe . si poate cu timpu o sami pun la punct si eu un atelier asa ca a dumneavoastra.

  4. #14
    Aparate.jpgAu mai aparut intre timp cateva aparate si postez o poza la ce am ajuns acum.

  5. #15
    Data înscrierii
    06.11.2012
    Posturi
    111
    Intradevar este un Osciloscop bun am si eu unul dar mai simplu si lucreaza bine .. in set va dat si sonda PMK-PHV623 ...???

  6. #16
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Toate sondele (5 la numar) .si altele ....

  7. #17
    Data înscrierii
    06.11.2012
    Posturi
    111
    dnle. comfel daca va ganditi vre-o data sa il dati eu sunt primul care il vreau .....

  8. #18
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Deocamdata nu ......

  9. #19
    Am facut un pic de ordine intre aparate.Parca arata altfel.
    Imagini atașate Imagini atașate
    • Tip fișier: jpg 1.jpg (93,9 KB, 24 afișări)

  10. #20
    Aparate -1.jpg

    De atunci s-a mai schimbat cate ceva.Atasez o imagine sa se vada exact ce anume.

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro