Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 14 din 14

Subiect: Introducere @ !!!

  1. #11
    Omule, nu merg prea departe deloc ! La tine, e setat ca principal limba Romana, daca ai seta engleza cu siguranta s-ar schimba, daca nu se schimba si driverul placi functioneaza, bine, totul e de la bios, Biosul nu accepta versiunea noua a drivere-lor ! Biosul are setat, ca-sa vada doar versiunile stablite in acel moment in caare a fost facut versiunea ! Sunt versiuni de bios care au fost facute ininte de 2007 !Chiar daca tul-ai cumparat dupa 2007 ! Nu vad de ce u ai face actualizare, daca o faci coresct nu dauneaza cu nimic ! recomandat e ca Update de Bios e sa fie facut in DOS sau din Windows in cazul in care Windowsul e instalat, dar sa fie o versinue, curata nu customizata, deoarece multe OS-uri customizate au in ele Krakuri, care dauneaza actualizari ! Daca vrei sa ma crezi e bine, daca nu e treba ta, dar nu ma contesta, pentru ca stiu ce vorbesc, daca cauti pe multe site care dau Update, pentru placi de baza sau Portabile, la indicati au si aceste detalii !Ai cerut ajutoarul am vrut doar sa te ajut !
    Nu e greu a face ceva, e greu a gândi !

  2. #12
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Posturi
    155
    update-ul de bios nu are treaba cu layout-ul tastaturii ))

  3. #13
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    Gaby de unde stii tu ca e setata limba romana , de cand am comp nu am avut windows in limba romana si nici nu a m folosit limba romana in setari de orice tip niciodata ....citeste atent ce am scris mai inainte , sa ma repet , samsung nc10 versiune pentru piata italiana cumparat subventionat de la o retea de telefonie gsm .....intrebarea este ce combinatie de taste imi da mie around .....am folosit seven xp maine bag linux ...nu are nimic a face cu biosul la care deja am uptodate siteul e asta asa pentr conformitate stiu ce vorbesc oricum mersi mult de sugestii ...maine seara inchid subiectul http://www.samsung.com/uk/support/mo...02UK-downloads

  4. #14
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Posturi
    155
    tre sa-i dau dreptate lui Gaby , se poate sa aiba si versiunea de BIOS impact asupra layoutului.. deci scuzele mele

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro