Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 12 din 12

Subiect: Sunet fara imagine Hyundai 7160 NA

  1. #11
    Data înscrierii
    04.11.2012
    Posturi
    11
    Citat Postat în original de filvas 52 Vezi post
    Nici nu o sa iti dea nimeni atata timp cat nu raspunzi la unele intrebari puse de colegi ..ai observat pe ce data a fost ultima ta postare 18/12/2012 14:46
    O ideie iti pot da trimitel in tara la un Service DIGI sa il inlocuiasca deoarece ai ars un integrat smd ...probabil ....
    Mersi filvas, dar daca refaci tot drumul mesajelor cronologic, ai sa vezi ca nu aveam la ce răspunde. Am așteptat si eu ceva concret.... In plus am executat toate manevrele cerute de voi,cum e si normal (doar v-am cerut părerea).....Cred ca faza cu service digi nu prea o sa țină.... Ei nu mai au aparate de înlocuit....E mult mai probabil sa îmi propună închirierea altuia. Oricum eu va multumesc.... Iar daca tot spui ceva de integrat smd....poți sa îmi spui daca găsesc așa ceva in comerț ? Sau pe net ? Sau ai tu unul si il vinzi ? Orice e bine venit. Seara buna

  2. #12
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Aici nu ai raspuns :
    Citat Postat în original de comfel
    Pai intai spune-mi daca de la primul receptor ai facut strapul LOOP OUT (primul rec ) cu al doilea LNB INPOUT .....
    daca ai strapul incearca cu un euroscart ....il pui pe al 2 -lea rec si trebuie sa decupleze primul si sa ai semnal ....
    Pe forum se dau doar sfaturi cu privire la unele probleme care pot fi rezolvate .la receptorul tau situatia se complica din aceasta cauza te-am indrumat la un service .deoarece pe aceste receptoare s-au pus mai multe variante de placi ...

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro