Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: nu mai aceepta setarea diseq...

  1. #1
    Data înscrierii
    19.01.2013
    Posturi
    4

    nu mai aceepta setarea diseq...

    am primit mesaj de soft nou l-am acceptat si dupa aceea s-a restat stergand setarile diseq ce le aveam(mentionez ca prindeam si hotbirdul pe care l-am setat pe diseq 2, imi arata semnal pe frecventa dar nu imi scoate nici un program in scanare),cum pot reaseza aceasta setare pe diseq?mersy

  2. #2
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Te referi la un Hyundai -1160 cine te-a pus sa descarci softul nou trebuia sa ii dai refuz ..acest soft a blocat receptorul pe digi iar in privinta diseq ramane o amintire deoarece nu poti sa mai prinzi si alte platforme .....

  3. #3
    Data înscrierii
    19.01.2013
    Posturi
    4
    cine....... nu stiu nevoia de cunoastere ......de nou ......nu asa invatam.......cu bune cu rele......asta e mi-am luat-o..........mersy......


    __________________________________________________ __________________________________________________ ________

    stii ce e curios.......... eu neica nimeni detin un aparat......o masina.....si tu detinator al unor drepturi avand un contract cu mine detinator al altor drepturi imi impui ce sa fac....... la ce sa ma uit....... sau ce ......cu cine sa traiesc .......ciudata e romania asta.......drepturi doar companiile ..........avem sii noi ceva drepturiiiiiiiiiiiiiiiii
    Ultima modificare făcută de Forum; 19.01.2013 la 16:59. Motiv: NU POSTATI CONSECUTIV ..FOLOSITI Editează post

  4. #4
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Acum ai ajuns la aceasta concluzie ...este trist ...stii zicala unuia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul ................
    Ai semnat pentru un pachet cu programe dar nu specifica nicaerea ce programe contin acest pachet ..pe acest lucru se bazeaza astea de la digi si acest lucru se intampla deoarece astea nu au o concurenta adevarata aici in aceasta tara numita ROMANIA ..............

    Citat Postat în original de sebastyan
    avem sii noi ceva drepturiiiiiiiiiiiiiiiii
    IN IN ACEASTA TARA AVEM DREPTUL SA ...RESPIRAM ..SI SA FIM INCINERATI .....
    Ultima modificare făcută de vali 52; 19.01.2013 la 16:41.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro