Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Imagini cu placi de baza / componente telefoane mobile

  1. #1
    Data înscrierii
    23.02.2013
    Posturi
    2

    Imagini cu placi de baza / componente telefoane mobile

    Salutare tuturor,

    Acesta este primul meu post. Am foarte mare nevoie pentru un proiect de niste imagini ale unor componente de telefoane, imagini nepublicate pe internet.

    De exemplu, as avea nevoie de niste imagini cu placile de baza ale Samsung Galaxy S3 / Galaxy S3 Mini / iPhone 5 / alte telefoane de ultima generatie.

    Ma intereseaza in special partile din placa de baza pe care se afla procesoarele / cipurile. Ma poate ajuta cineva cu asa ceva? Va pot lasa o adresa de email unde le puteti trimite daca ma puteti ajuta.

    Multumesc anticipat tuturor celor care ma pot ajuta cu asa ceva.

  2. #2
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    o sa incerc ... asta presupune sa stau pe langa un service sa fac fotografii la placi de baza , o sa dureze ceva timp
    lansez o provocare pentru toti pe tema asta sa ajutam.

  3. #3
    Data înscrierii
    23.02.2013
    Posturi
    2
    Multumesc pentru ajutor si interventie @apaxtc. Eu incerc sa ma adresez in special celor care au service-uri sau carora le trec telefoane pentru depanat prin mana. Banuiesc ca aceasta comunitate are si astfel de membri in componenta.

  4. #4
    Data înscrierii
    18.06.2013
    Posturi
    1
    Ma intereseaza in special partile din placa de baza pe care se afla procesoarele / cipurile. Ma poate ajuta cineva cu asa ceva? Va pot lasa o adresa de email unde le puteti trimite daca ma puteti ajuta.




    Usman
    Ultima modificare făcută de Alton; 11.08.2014 la 14:58.
    liza

  5. #5
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    iphone_5s_interior.jpg
    Sfatul meu ar fii sa incerci sa te duci la un service si sa discuti cu oameni de acolo sa te lasa sa faci fotografii
    Ultima modificare făcută de apaxtc; 21.06.2013 la 19:10.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro