Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Cum as putea sa ard o placa de baza fara sa se vada ceva?

  1. #1
    Data înscrierii
    25.05.2013
    Posturi
    2

    Cum as putea sa ard o placa de baza fara sa se vada ceva?

    Salut tuturor,
    M-ar interesa sa aflu cum as putea sa "ard" o placa de baza fara sa se vada , sa zic asa , la prima vedere.Din cate stiu un scurt circuit provocat se poate afla rapid.
    Ce alte alternative as avea?
    Ultima modificare făcută de dfani511; 25.05.2013 la 02:52.

  2. #2
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Problema este ca pe acest forum ,se incearca pe cit posibil ca cei care ne cer ajutor sa i putem ajuta intr-un mod constructiv nu distructiv ,banuiesc ca cineva te-a suparat rau de tot si doresti sa-i dai o lectie,dar sa stii de la mine nu se merita ,de ars se arde destul de usor ,mai greu este de reparat,ce pot sa-ti spun este ca alternativele le poti alege singur si sunt destule,dar parerea mea este sa te mai gindesti ,satisfactia in electronica este atunci cind reusesti ca acel lucru sa functioneze nu atunci cind il strici,si mai cred ca este si parerea celorlanti colegi care intradevar sunt adevarati meseriasi...........

  3. #3
    Data înscrierii
    25.05.2013
    Posturi
    2
    pe mine m-ar fi interesat in cazul garantiei. Nu-mi permit un upgrade momentan.

  4. #4
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Mi se pare incorect si lipsit de Fair Play sa iti spun cum o poti strica ..cauta pe net exista destule metode ...
    Tu in loc sa inveti sa repari ,ne rogi sa te invatam sa strici ...


    TOPIC CLOSED

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro