Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Manual TV Blaupunkt PM45-48

  1. #1
    Data înscrierii
    27.06.2013
    Posturi
    5

    Manual TV Blaupunkt PM45-48

    Salutare!

    As avea nevoie de manualul de utilizare pentru un televizor Blaupunkt PM45-48. Pare sa se gaseasca pe multe site-uri, dar niciunul nu e free. Are cineva posibilitaea sa faca rost de acest manual?

    Multumesc!

  2. #2
    Manual de utilizare?sau manual service?

  3. #3
    Data înscrierii
    27.06.2013
    Posturi
    5
    Manual de utilizare. Parintii mei detin acest televizor; telecomanda nu e functionala si nu stiu cum sa utilizeze butoanele aflate pe televizor. Multumesc!

  4. #4
    Pune o poza cu tastele si lamurim.banuiesc ca este ceva sasiu de grundig probabil un CUC3400.

  5. #5
    Data înscrierii
    27.06.2013
    Posturi
    5
    Parintii mei nu au cu ce sa faca poza, iar eu sunt plecat din tara pentru mai mult timp. Ei vor sa faca lucruri mai complicate, de exemplu sa reprogrameze posturile. Sper ca pana la urma sa se descurce si fara manual. Multumesc oricum pentru amabilitate!

  6. #6
    banuiesc ca are tasta P/C cu care cauta programele si tasta M cu care memoreaza.Deci pentru programare se apasat tastaP/C apare canalul si cu + si - modifica canalul implicit postul receptionat.Cand este ok ce receptioneaza apasa tasta M si pe programul respectiv(care il afisa inainte de a apasa P/C) s-a memorat postul respectiv.
    Schimba programul si iar aceeasi procedura.
    Cred ca am fost explicit.

  7. #7
    Data înscrierii
    27.06.2013
    Posturi
    5
    E cat se poate de explicit, am sa le transmit. Multumesc!

  8. #8
    Data înscrierii
    27.06.2013
    Posturi
    5
    A functionat perfect, multumesc inca o data!

  9. #9
    Cu toata placerea.Mai stim si noi cate ceva.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro