Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Sfat achizitie Tableta

  1. #1
    Data înscrierii
    06.11.2012
    Posturi
    111

    Sfat achizitie Tableta

    As dori sa imi iau o tableta
    date tehnice aproximative
    Tip procesor: Dual Core
    Model Procesor: Cortex-A9
    Frecventa procesor: 1.5 GHz
    Capacitate memorie: 1024 MB
    Tip memorie: DDR3

    Am un buget maxim alocat 600ron ..as dori sa ma ajutati ce model sa imi iau .eventual un link ....
    va multumesc

  2. #2
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Uite aici o tableta de 7" care este este peste valorile scrise mai sus si care am lucrat cu ea ;http://www.emag.ro/tableta-vonino-sp...ef=landing_3_4



    Descriere

    Tableta Vonino SpeedStar S HDMI cu procesor Dual-Core A9 1.60GHz , 7”, Display IPS-PRO HD,...
    Tableta Vonino SpeedStar S reprezinta un produs premium din gama de tablete bazate pe sistemul de operare Android 4.1.1 Jelly Bean, dezvoltat de Google, care va ofera cea mai buna experienta in utilizarea unei tablete.

    Vonino SpeedStar S foloseste un procesor care ruleaza la viteze de pana la 1.6GHz, o memorie RAM de 1GB si sistemul de operare Android 4.1.1 Jelly Bean, toate fiind accesibile prin intermediul unui display IPS-PRO HD capacitiv multitouch de 7 inch, de inalta rezolutie. Astfel, Vonino SpeedStar S poate sa va fie, cu usurinta, atat asistent personal, gratie aplicatiilor de tip business disponibile, cat si centru multimedia, datorita capacitatii de stocare de pana la 48GB (folosind un card microSD de maxim 32GB), iesirii video incorporate microHDMI si camerelor foto/video dispuse pe partea frontala-0.3mPx si pe partea din spate-2mPx, dar, mai ales, multumita display-ului de tip IPS-PRO HD cu rezolutia de 1280 x 800 pixeli si luminozitate cu 25% mai mare.

    PROCESOR DUALCORE A9 1.6GHZ

    O particularitate care scoate Vonino SpeedStar S in evidenta este procesorul DUALCORE, care ruleaza la 1.6GHz. Aveti la dispozitie o tableta dotata cu unele dintre cele mai performante caracteristici ale unui produs „must-have”: procesorul DUALCORE la 1.6GHz si sistemul de operare Android 4.1.1 Jelly Bean, totul asamblat intr-un produs robust si subtire.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro