Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 14 din 14

Subiect: Decodor hss1160na

  1. #11
    Data înscrierii
    05.03.2014
    Posturi
    8
    un este sursa.
    am schimbat sursa si face acelasi lucru.e o schema faina dar ne cred ca mai are rost sa incerc daca cu o alta sursa face aceleasi lucruri dar m-am gindit sa incerc sa-i pun putina pasta térmica de care se foloseste la procesorul calculatorului si as pune un coller dar un stiu de unde sa-l alimentez.
    as avea oare sorti de izbinda sau sa-l trimit la mama lui acasa adica la servis.
    multumesc mult pentru rabdarea care ati avuto cu mine.
    un salut tuturor.


    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________

    multumesc pentru rabdarea pe care ati avuto si pentru cit de repede ati incercat sa ma ajutati der un merge nici cu alta sursa.
    as incerca sa-i pun putina pasta térmica si un cooler dar un stiu nici daca da rezultate si nici de unde as putea alimenta cooler-ul
    poate ar merge der un risc am sa-l trimit la service si asta e
    va multumesc si sper ca ne revedem.
    un salut la toti cei buni in domeniu.
    Ultima modificare făcută de Forum; 07.03.2014 la 10:33. Motiv: Postare consecutiva

  2. #12
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    m-am gindit sa incerc sa-i pun putina pasta térmica de care se foloseste la procesorul calculatorului si as pune un coller dar un stiu de unde sa-l alimentez.
    Daca ii pui coller ce rost mai are pasta !!! este o improvizatie care nu da roade .fa un pachet si trimite-l la mama lui ...mai mult de atat nu am cum sa te ajut ..

  3. #13
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Eu nu mai inteleg nimic ,mai sus ai spus ca ai inlocuit sursa si merge ,acum spui ca face acelasi lucru cu sursa schimbata .......

  4. #14
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Citat Postat în original de chirilanelu Vezi post
    Eu nu mai inteleg nimic ,mai sus ai spus ca ai inlocuit sursa si merge ,acum spui ca face acelasi lucru cu sursa schimbata .......

    Da acest aspect nu l-am observat ....!!! numai el stie care este adevarul ...

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro