Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Anomalie Samsung Galaxy Gio

  1. #1
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766

    Exclamation Anomalie Samsung Galaxy Gio

    La acest model ceasul ramane in urma sau de multe ori se blocheaza trebuie sa il sterga ,apoi din Widget sa il activeze iar ,care ar fi problema ...???

  2. #2
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    nu este normal sa ramana in urma...
    motivele pot fii diverse
    mai intai sa fie activata ora si data automat din setari
    daca se foloseste un booster puternic(cu sau fara drept de root) aplicatia clock Widget trebuie sa fie in randul celor exceptate de boost

  3. #3
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Ora este activata automat ,Widget este cel al telefonului am verificat .i-am dat si o setare de fabrica ..nu face tot timpul ci aleator .curios este faptul ,urmator daca tin degetul pe ceas uneori revine la normal .,acest fenomen a aparut dupa ce am inlocuit bateriea sau o simpla coincidenta ..sa fie ceva probleme de soft ..??

  4. #4
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    probabil....de soft , ce versiune de android are
    dar poti inlocui Widgetu lui cu unul de pe play store compatibil si rezolvi problema

  5. #5
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Vers android 2.3.6 .cand m-am referit la ramas in urma de ex ; este ora 17.30 iar ceasul indica 13.40 ,astazi de ex nu a facut fitze ,pana in prezent ,de mute ori cand il deschid ceasul este dat peste cap (indica ore aiurea ).nu ma deranjeaza prea mult ceasul deoarece il tin (tel) doar pentru monitorizare e mail-uri ...aplicatii nu am pe el doar cele preinstalate ...

  6. #6
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Rezolvat subiect inchis ....

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro