Pagina 18 din 21 PrimulPrimul ... 81617181920 ... UltimulUltimul
Rezultate 171 la 180 din 203

Subiect: Bun venit! Wellcome!

  1. #171
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Bine ai venit ,ma bucur sa vad tineri care doresc sa invete tainele electronicii, succes si cind doresti sfaturi ,ti le vom da .................

  2. #172
    Data înscrierii
    18.03.2017
    Posturi
    5
    Bine v-am gasit. Adrian din Ploiesti, batranel in meserie, ma ocup in prezent de surse de diverse gabarite, in general flyback dar si buck in ultimul timp. Am trecut pe vremuri prin radio, tv, magnetofoane si casetofoane, amplificatoare audio de mica si medie putere. Va urez tuturor succese si la cat mai putine plezneli ca deh, costa. Sa ne ajutam reciproc imi doresc, si sa ne distram si entuziasmam impreuna.

  3. #173
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Bine ati venit pe acest forum . drinks.gif

  4. #174
    Data înscrierii
    20.11.2016
    Posturi
    9
    va salut!bine v-am gasit!!ma numesc vali,sunt din bucuresti si imi place sa mai mesteresc una alta din indicatii gasite pe net,de la altii...etc.nu am cunostinte asa mari in electronica dar ma adaptez repede.va salut!!

  5. #175
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Bine ai venit pe acest forum ...

  6. #176
    Data înscrierii
    04.05.2017
    Posturi
    4
    Buna
    Sunt Andras si sunt din Sfantu Gheorghe. Multumesc ca am fost acceptat ca membru si pot invata de la mesterii in electronica. Sunt incepator si am inceput sa mesteresc din pasiune si nevoie in electronica. Am reparat aparaturi de uz casnic, centrala termica, masina de spalat, frigider, telefon mobil, tablete, pc, etc. Am fost laudat de catre familie si rude si am prins curaj. Mai nou am incercat sa fac un amplificator 2.1 cu 4 ic TDA2030 fara succes, fiindca an legat tranzistoarele invers. Am tras o frana si am facut unul mai simplu cu doar un TDA2030 mono dar de data asta cu succes. In viitor am planuri mai marete. Vreau sa fac un stroboscop pe ritm de muzica la cererea copilului meu si sa fac un amplificator TDA 2052 bridge cu modulator bluetooth, usb, sd card, fm ca si preamplificator stereo. M-am aruncat adanc in lumea condenzatoarelor, rezistentelor, diode, tranzistoare ... sunt ca o burete, studiez cum am timp liber.

  7. #177
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Bine ai venit pe acest forum.intreaba ce nu iti este clar iar noi iti vom raspunde ...

  8. #178
    Data înscrierii
    04.05.2017
    Posturi
    4
    Mersi Gabi, te prind pe cuvant am sa te bombardez cu intrebari ca un vapor de lupta cu rachete tomahawk

  9. #179
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Citat Postat în original de Andras Levente Gal Vezi post
    Mersi Gabi, te prind pe cuvant am sa te bombardez cu intrebari ca un vapor de lupta cu rachete tomahawk
    Observ ca nu te omori sa ne bombardezi cu cu intrebari ..!!!!!

  10. #180
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Bine ai venit .

Pagina 18 din 21 PrimulPrimul ... 81617181920 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro