Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Controler pentru activat relee mese biliard

Vizualizare arbore

Postul anterior Postul anterior   Postul următor Postul următor
  1. #4
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.589
    -Sunt in tema cu asa ceva si m-am tot abtinut sa nu va raspund,din considerente personale, insa din Iulie 2015 ora 16.52 nu v-a raspuns nimeni si cred ca stiu de ce! -Colegul Gabi40 a luat-o pe ocolite,(cu toate ca e-n cunostiinta de cauza), {Un Gentelmen}. -Eu sunt m-ai din "tesla". Pentru ca s-ar putea sa nu va placa. Si sa zicem: -Daca sunteti informatician 100% s-ar putea sa nu va placa diskheta cu softul "origineisen"pe care v-o pun legal. -Daca sunteti informatician cu "diploma cumparata" (adica din ala de 2 Lei,1 leu si jumatate,s-au 3 lei),cu conceptul ca "orice se poate"puteti da de belea. - Mese si softuri de biliard,poker,"pacanele" si altele. -Continea-u un card cu cod pin, cod puk,parola, meniu e.t.c. Clasa respectiva de aparate sunt (empirice)din punct de vedere <<Fiscal>>.-Ca sa intelegeti softul respectiv trebuie sa stiti ca: -NU este facut sa cistige jucatorul. Este facut sa joace cum este programat "sa insele" <I-AR ASTA ESTE TREABA DE INFORMATICA> Sunt destui naivi,chiar semianalfabeti si chiar analfabeti s-au psihopati pe aceste jocuri) (Vorba unuia "Eu butonez si trebuie sa iasa ceva"). Adica are numere impare (cistigatoare) si pare (cistigatoare), depinde cum e programat. "E o masina"programabila. Logica o detine numai "Fiinta suprema OMUL". dar sunt destui Prosti fara carte. Numerele inpare <cistigatoare>, sunt programate sa iasa in proportie de -1% din total jocuri,i-ar cele necistigatoare +99% asa e softul.-I-ar treaba asta este "aleatorie cu minus din casa o singura data si in proportie de maxim de 20% din suma incasata la joc ". Daca proportia e alta, atunci softul a fost programat gresit,s-au restul se numeste <<eroare de soft>>-Daca vreti Bon Fiscal se schimba datele problemei,cred ca nu l-e m-ai tineti nici (2) ore. -Da este o posibilitate ; = falsificarea softului=,dar asta e "treaba penala"cind vine D.N.A.-ul. Vreti un sfat? Sunt depasite din punct de vedere fizic dar m-ai ales <moral> (legal). In cazul unui control cu culegere si descarcare de date electronice si informatice,.... Ce faceti? Softul poate fii depistat ca nu este ce-l original,este ca si o semnatura falsa. -Aveti grija la "afacere',aveti grija./ Ca si ce-i de la Antifrauda sunt cooptati nu din rindul boschetarilor, ci di rindul celor cu "materie cenusie in cap". Dar hai sa m-ai terminam cu mafia si frauda, hai sa m-ai auzim si de bine in Tarisoara asta.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 29.01.2020 la 16:21.

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro