Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: probleme conectare telefon samsung galaxi s6 la calculator

  1. #1
    Data înscrierii
    29.03.2012
    Posturi
    198

    probleme conectare telefon samsung galaxi s6 la calculator

    buna ziua am o problema cu un telefon samsung galaxy s6 replica nui original pe care o conectezi la calculator si numi arata toata memoria disponibila doar 1-GB arata in loc de 17-GB, si aia imi arata telefonul de parca ar fi in el doua memorii, memorie interna de 8,5-GB, si memorie telefon de 16-GB, si intrebarea ar fi cu de nu pot ajunge la aceste memorii libere cind e conectat la calculator ca din toate sevad doar 1-GB o fi vreo problema cu telefonul modelul e SM-G920F SAMSUNG YATELEY GU46 6GG.UK multumesc
    Ultima modificare făcută de kosza karoly; 01.12.2015 la 21:12.

  2. #2
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    mai mult ca sigur ca este o problema cu telefonul
    am facut greseala sa caut modelul tau de telefon pe net mare greseala am facut

  3. #3
    Data înscrierii
    29.03.2012
    Posturi
    198
    scuze de ce ai facut asa mare greseala ce sa intamplat si sa inteleg ca telefonul meu are probleme bine nuzic ca nuar avea probleme telefonul fiindca acuma a inceput sa instaleze fel de fel de lucruri fara sa fie conectat undeva si daca o conectezi la internet prin wifi atunci vai de el ce incepe sa faca e nebun complet asi vrea sal duc undeva la resoftat sa vad ceosa faca dupa

  4. #4
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    eu zic sa nu te mai chinui cu el , incearca sa strangi bani si sa-ti cumperi un telefon de la o firma decenta .
    poti cumpara si la "mana a doua" un telefon bun la un pret decent .. vezi pe olx . vezi samsung sau sony htc sau chiar allview.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro