Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Anunt

  1. #1
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766

    Anunt

    In urma verificarilor efectuate astazi cu privire la utilizatorii inregistrati ( userii )sa ajuns la concluzia trista ca foarte multi utilizatori care sau inregistrat nu au postat de loc sau f putin ,din aceasta cauza am luat urmatoarea masura:
    Incepand de pe 01noiembrie ac utilizatorii care nu au cel putin 20 postari in 3 luni vor fi stersi (banati ),,daca tot nu ii intereseaza acest forum .
    Acest anunt este valabil si pentru Moderatorilor ,pe care ii rog sa se implice mai mult ..
    Utilizatorii cu cele mai multe postari daca doresc ii voi pune Moderatori


    In legatura cu sponsorizarea (valabil pentru cei care vor sa isi promoveze anumite produse ) am doua adrese de email, una de Paypal contact@totalshop.ro si moneybookers admin@totalshop.ro,

  2. #2
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Nu vreau sa tin partea moderatorilor, ;(sunt buni tata,sunt buni).Dar sunt foarte multi care vin , ia si pleaca,majoritatea nu au pasiunea necesara acestei frumoase MESERII,ei sunt minati aici doar din punct de vedere comercial,nu stiu citi au satisfactia lucrului implinit,realizat de el,iar dupa un anumit timp de studii si experienta sa i poata ajuta si pe altii.

  3. #3
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Am observat cu stupoare verificand utilizatorii pe panoul admin sunt f multi utilizatori care s-au inscris pe acest forum si nu au nici-o postare din anul 2012 .incepand cu 01 martie /ac voi sterge toti utilzatorii care nu au nici-o postare

  4. #4
    Asa ar fi corect

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro