Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: camera video samsung

  1. #1
    Data înscrierii
    26.11.2015
    Posturi
    3

    camera video samsung

    Salut....nu am mai fost de mult pe site..o intrebare care stie va rog un raspuns: am avut o camera video cu casete TDK 8mm cu multe amintiri pe ele ...sa defectat si de curand am primit o camera samsung camcorder cu display dar cu tot acelasi tip de casete dar ,cu ale lui functioneaza cu ale mele nu....care este problema stie careva va rog?..casetele mele sunt bune camera mea sa stricat in timp ce ma uitam la cateva. De fapt eu am stricat-o la o caseta mai jerpelita a prins banda si din exces de zel am bagat surubelnita fara sa o deconectez de la curent am scos banda intreaga:

  2. #2
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Camera care sa defectat era analogica ,casetele care le aveți sunt înregistrate cu acea cameră ,camera care o aveți acum este digitala ,acesta fiind și motivul ,de ce nu merg acele casete ,de pe analogic pe digital.

  3. #3
    Data înscrierii
    26.11.2015
    Posturi
    3
    Citat Postat în original de chirilanelu Vezi post
    Camera care sa defectat era analogica ,casetele care le aveți sunt înregistrate cu acea cameră ,camera care o aveți acum este digitala ,acesta fiind și motivul ,de ce nu merg acele casete ,de pe analogic pe digital.
    Multumesc pentru raspuns este foarte corect trebuia sa ma fi gandit la asta...dar cum am vazut ca e cu acelasi fel de caseta am zis ca este compatibila nu am luat in considerare diferenta de frecventa cu care inregistreaza si emite ulterior.

  4. #4
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Citat Postat în original de timozauru Vezi post
    Salut....nu am mai fost de mult pe site..o intrebare care stie va rog un raspuns: am avut o camera video cu casete TDK 8mm cu multe amintiri pe ele ...sa defectat si de curand am primit o camera samsung camcorder cu display dar cu tot acelasi tip de casete dar ,cu ale lui functioneaza cu ale mele nu....care este problema stie careva va rog?..casetele mele sunt bune camera mea sa stricat in timp ce ma uitam la cateva. De fapt eu am stricat-o la o caseta mai jerpelita a prins banda si din exces de zel am bagat surubelnita fara sa o deconectez de la curent am scos banda intreaga:
    Este problema mecanica

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro