Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Multimetru analog NORMAMETER T1

  1. #1
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289

    Multimetru analog NORMAMETER T1

    Detin acest aparat de pe timpul raposatului ,tin minte ca am dat 3000lei ,in tot acest timp mai lucram cu el ocazional ,dar ieri am reusit sa ii sparg sticla la instrument a picat o surubelnita pe el
    Cine are din intamplare un instrument defect care sa imi dea suportul cu tot cu sticla contra cost
    Abandonam multimetru dar ma leaga foarte multe amintiri placute



  2. #2
    Nu se poate face la sticlărie?

  3. #3
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Citat Postat în original de dan cod Vezi post
    Nu se poate face la sticlărie?
    Nu deoarece sticla nu este dreapta,la partea superioara este indoita cu aproape 90grade se observa mai bine in poza 2

  4. #4
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Sticla originala nu cred ca o mai gasiti . Însa eu a-si face un compromis ? Peste aceasta rama aplicat o sticla subtire s-au plasic transparent subtire prin lipire fina cu ce trebuie . Eu am o bucata de asemenea sticla de 1mm cu dimensiunile de 8 pe 10cm . Dar cum ti-o trimit ? Si daca ajunge intreaga ? In afara faptului ca la grosimea de 1mm trebuie o siguranta de expert geamgiu la taiat.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 04.09.2021 la 13:09.

  5. #5
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Citat Postat în original de ion mechenici Vezi post
    Sticla originala nu cred ca o mai gasiti . Însa eu a-si face un compromis ? Peste aceasta rama aplicat o sticla subtire s-au plasic transparent subtire prin lipire fina cu ce trebuie . Eu am o bucata de asemenea sticla de 1mm cu dimensiunile de 8 pe 10cm . Dar cum ti-o trimit ? Si daca ajunge intreaga ? In afara faptului ca la grosimea de 1mm trebuie o siguranta de expert geamgiu .
    Va multumesc
    trebuie sa ii demontez rama (cand am timp )sa masor ,asa am gasit un Unigor dar nu se potriveste este mai mic

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro