Rezultate 1 la 1 din 1

Subiect: Un magazin de la care nu se merita sa faci comenzi de componente electronice .

  1. #1
    Data īnscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587

    Un magazin de la care nu se merita sa faci comenzi de componente electronice .

    20160601_153008.jpg -ADELAIDA- din Craiova . O FIRMA DE TOT RĪSUL . Am facut comanda pe data de 12 Mai 2022 ora 12,00 de 3 buc. diode ultrarapide STTH6003CW , pret 22,05Lei pe buc. Tot. 66,15 Lei , diode pe stoc la 300v si un curent de 2x30 A . Cod de magazin piesa 46567. Plus Curieratul 17 Lei Total general Comanda 83,15 Lei Pt. un invertor de sudura . Pe data de 13 Mai 2020 mi-au confirmat ca au inregistrat comanda . Ma asteptam din zi īn zi sa primesc prin curierat piesele dar īn zadar . Abia pe data de 18 Mai ora 11.00 primesc un telefon de la acest magazin-firma ca pe data de 19 Mai 2020 spre stupoarea me-a acestia ī-mi spun ca-mi vor livra comanda , acest lucru īnsemnīnd īnca 3-4 zile cu un total de asteptare IN BATAIE DE JOC de 12 Zile . De la mine pīna la aceasta firma din Craiova sunt exact 100Km . - Pe bicicleta daca m-a-si fi dus , obtinea-m componentele mai repede . Ce parere ave-ti ? Intrebarea este : Oare pe ace-i salariati din aceasta firma nu-i intereseaza pt. ce sunt angajati acolo ca din vīnzare le ies salariile? Excrecabil , Incredibil si sub orice critica acest magazin-firma la care NU va sfatu-i sa va adresa-ti . Se adevereste Proverbul ca ; **Unii merg la servici , ca sa aibe de unde veni** restu-l nu-i intereseaza . Hrror democratie , horror capitalism la Adelaida din **Rio de Prazburg** . Si ca informare am mai avut comenzi din tara si Orase īndepartate la care a -III-a zi am primit comanda . HALAL MAGAZIN acest Adelaida din Craiova Prinesti Comanda la Sfīntul Asteapta .
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 20.05.2022 la 15:11.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro