Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Radio Romania ANTENA SATELOR , Frecvente de Receptie .

  1. #1
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587

    Radio Romania ANTENA SATELOR , Frecvente de Receptie .

    Este un post de radio foarte ascultat in Tara dar si in strainatate . Si pe aceasta cale dau Frecventele de Receptie in AM ( Modulatie in smplitudine) 153 Khz in toata Tara . Dupa cum urneaza dupa LOCALITATI . 531Khz Bacau , Braila , Calarasi , Ialomita , Vrancea . 603 Khz Ilfov Giurgiu , Prahova , Teleorman . 630Khz Arges , Dimbovita , Dolj , Olt , Vilcea . 1314Khz Banat , Dobrodea . --Si pe FM (Modulatia Frecventei) , 89,0 FM Comanesti . 106,9 FM Zalau . 103,2 FM Sulina . 88 FM Dragasani . 93,9 FM Motru . 93,8 FM Sighetul Marmatiei . 99,7 FM Tirgu Bujor . download.png38as2.jpg
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 06.03.2023 la 16:10.

  2. #2
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Era un post radio pe UM care se receptiona pana inItalia ,anul trecut am prin postul din Buc si l-am auzit pana in Milano fara sa mai butonez radio,se auzea foarte bine ,am impresia ca l-am memorat ,am sa va spun frecventa lui

  3. #3
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Era un post radio pe UM care se receptiona pana inItalia ,anul trecut am prins postul din Buc si l-am auzit pana in Milano fara sa mai butonez radio,se auzea foarte bine ,am impresia ca l-am memorat ,am sa va spun frecventa lui

  4. #4
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Da . Este pe departe ce-l mai ascultat post de radio Romanesc din Tara si de pretutindeni . Gospodinele Romance au radioul deschis pe acest program in bucatarii . prin casa si pe veranda i-ar barbatii prin gradini chiar si pe cimp prin vii si livezi au radioul deschis pe Antena Satelor , chiar si ce-i de prin birouri . Problema este ca la anumite ore puterea de emisie a programului Antena Satelor este mult redusa s-au voit diminuata . Dar ce mai e normal in Romania ? Cind totul a devenit ANORMAL de obisnuit .
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 06.03.2023 la 16:26.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro