Pagina 6 din 8 PrimulPrimul ... 45678 UltimulUltimul
Rezultate 51 la 60 din 71

Subiect: Scheme Amplificatoare Audio

  1. #51
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Posturi
    38
    Acum ar trebui sa mai cumpar alti 30 sa-i imperechez cat de cat sa zicem peste 100 sa fie toti.

  2. #52
    Sa fie cat mai propiati daca se poate identici toti.

  3. #53
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Posturi
    38
    identici toti nu cred sa gasesc ,iti dai seama cati ar trebuii sa iau ,nici la 100 de buc nu cred ca gasesti 20 identici

  4. #54
    Ideal ar fi sa mergi la magazin si sa te lase sa ii sortezi.

  5. #55
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Posturi
    38
    Pai nu am magazin specializat in zona ,piesele le iau de pe net

  6. #56
    E aiurea asa.Sau cauta la firme care vand calitate.

  7. #57
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Din cate am inteles amplificatorul merge ,cu o siguranta mai puternica lasat mai mult timp ,ai incercat sa vezi ce face, daca se incalzeste ceva,etc......

  8. #58
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Posturi
    38
    imi e frica sa nu iau marea teapa cu magazinele care au preturi mari la piese ,spre exemplu MJL21194 tranzistor recomandat dealtfel pt placa asta are cel mai mic pret 7,5 lei si cel mai mare 21 lei la magazine din romania ,probabil daca vreau calitate ar trebuii sa-l iau pe cel de 21 lei dar deocamdata nici nu dispun de banii necesari si o sa mai caut si in afara tarii,sar putea sa fie mai ieftine insa trebuie sa ma documentez sa vad care este tara lor de origine.placa cat am probat-o la volum mare nu a avut reactii anormale ,s-a comportat normal ,nu am tinut-o insa mult din cauza faptului ca se aude destul de tare si am si vecini in apropiere si nu i-am pus trafurile cele mari ,iar astea de acum care sunt de proba se supraincalzesc si nu vreau sa le ard pt ca sunt bune.

  9. #59
    Din pacate in Romania pretul mare nu garanteaza deloc calitatea.

  10. #60
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Posturi
    38
    stie cineva unde gasesc sarma de cupru emailata de 2mm sau 2,5mm?vreau sa refac un traf care era folosit in trecut ca ridicator de tensiune,avea 2 iesiri de 380v.am 2 trafuri ,unul l-am luat facut si il folosesc acum si mai am unul identic ,i-am desfacut secundarul da nu am sarma sa-l fac.

Pagina 6 din 8 PrimulPrimul ... 45678 UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro