Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Samsung Galaxy S 2

  1. #1
    Data înscrierii
    25.06.2011
    Posturi
    1

    Samsung Galaxy S 2

    Telefonul Samsung Galaxy S 2 vine cu un procesor dual-core de 1,2, DLNA, o camera de 8 megapixeli, full HD 1080 p si grosime de 8.49 mm. Ecranul, fata de al fratelui sau, Samsung Galaxy S, a fost actualizat de la 4 inch la 4,3 inch. Este un telefon exceptional pentru redare video HD şi navigare foto. Din punctul meu de vedere Samsung Galaxy S 2 este cel mai avansat smartphone atat prin functii cat si prin design. Dar sa vedem cu ce urmeaza sa contracareze pe piata concurentii Samsung.

  2. #2
    Data înscrierii
    26.06.2011
    Posturi
    1
    da e un telefon foarte performant dar daca ai primul Galaxi nu are rost sa il schimbi cu acesta .Nu e diferenta asa mare intre ele parerea mea .Eu mi-am facut update la sistemul de operare si merge perfect telu .Oricum nu cred ca exista pe piata telefon mai bun ca acesta nu vad cine ar putea sa scoata unul mai performant eu sunt foarte multumit de al meu .Samsung e numarul unu in lume la telefoane

  3. #3
    Data înscrierii
    28.06.2011
    Posturi
    1
    Da intr-adevar e un telefon supertare. E cu mult peste iphone atat la touchscreen cat si la aplicatii. In plus camera e foarte buna. Face foarte bine pozele. Aplicatiile pe care le poti instala sunt superfaine. Jocurile mai ales pentru acest telefon sunt foarte ok. Mai ales jocurile pe care le poti instala si controlarea lor cu ecranul super al telefonului e incredinil.

  4. #4
    chal5oye Guest
    Eu mi-am facut update la sistemul de operare si merge perfect telu .Oricum nu cred ca exista pe piata telefon mai bun ca acesta nu vad cine ar putea sa scoata unul mai performant eu sunt foarte multumit de al meu .Samsung e numarul unu in lume la telefoane

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro