Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Simona Halep este in finala Roland Garros.

  1. #1
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766

    Simona Halep este in finala Roland Garros.

    Simona Halep este in finala Roland Garros. Cea mai mare performanta a tenisului romanesc din ultimii 34 de ani
    ni



    Simona Halep a invins-o pe Andrea Petkovic in a doua semifinala a turneului Roland Garros. Halep devine a doua jucatoare din Romania care joaca ultimul act la Roland Garros.


    21:01 "Sunt foarte fericita ca am terminat in doua seturi. Am tras pentru fiecare minge in tie-break, stiam ca ar fi fost dur sa mai continui", au fost primele declaratii date de Simona, dupa calificarea in finala.
    20:30SIMONA HALEP ESTE IN FINALA TURNEULUI ROLAND GARROS. BRAVO, SIMONA!

    Simona Halep o va intalni in finala - SAMBATA, 7 IUNIE - pe rusoaica Maria Sharapova, locul 8 WTA si cap de serie numarul 7.

    Halep va ocupa incepand de luni locul 3 WTA, cea mai inalta pozitie a unei jucatoare de tenis din Romania.
    Simona Halep, in varsta de 23 de ani, a devenit la Roland Garros prima sportiva din Romania care se califica in finala unui turneu de Grand Slam dupa Virginia Ruzici, care a jucat ultimul act al competitiei in 1980.
    Doar doua romance s-au calificat in finala unui Grand Slam la simplu, de-a lungul timpului: Virginia Ruzici de doua ori, in 1978, cand a castigat turneul de la Roland Garros, si in 1980, cand a pierdut finala aceleiasi competitii, in fata americancei Chris Evert si Florenta Mihai, finalista in 1977 tot la Roland Garros, meci pierdut la Mima Jausovec (Iugoslavia).


  2. #2
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    ieri dimineata am simulat un pariu Djokovic Halep si Sarapova era de cota 3 si mergea bagat chiar si 100 lei se putea castiga 300 lei .... dar nu am jucat cu parere de rau
    eram sigur de succesul lui Halep

  3. #3
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Locul 3 MONDIAL,ROLAND GARROS, ocupat de sportiva Romanca SIMONA HALEP, este denigrata la comanda, de <SCURSURILE Societatii>,pe anumite posturi de Televiziune.Cine se cred acesti =DAUNATORI=,papagali, -DE CALCA IN PICIOARE TOATE VALORILE NATIONALE ALE ROMANIEI? SPORTIVI.OAMENI DE CULTURA SI ARTA E.T.C.>--------(In loc sa-i spele pe picioare pe acestia si sa le bea apa).
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 10.06.2014 la 16:44.

  4. #4
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    e vorba de banciu ( cu b mic) de la postul b1
    si ce a zis si de gimnastele noastre http://www.libertatea.ro/detalii/art...at-394338.html
    Ultima modificare făcută de apaxtc; 10.06.2014 la 17:22.

  5. #5
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    .Nu am vrut sa numesc postul,pt.a nu le face reclama. -NU MERITA.-Acest"DAUNATOR"(banciu)-cind ese beat, pe B1,vorbeste gura fara el si nu judeca =NICI CIT O GAINA./ Pt.acest "daunator social" cu mintea lui de gaina si celor ca el, -In cazul acesta le dau o PILDA.(Daca vor intelege ceva din ia)= "NU MUSCA MINA CARE TE-A HRANIT, NU BATJOCORII VALORILE SI TARA IN CARE TE-AI NASCUT,PENTRU CA ALTFEL, ESTI UN OM DE NIMIC".{Tradator aservit}.......................................... .................................................. ................MI-a venit in minte un banc,vazindu- pe acest (banciu);-Stiti de ce acesti jupuiti in cap,sunt in permanenta:-veseli,zimbareti si -ha-ha-iti?.............................................. .................................................. ...........Pentru ca LE-A CRESCUT PARUL INVERS SII-GIDILA LA MINTE, NEMAISTIIND CE SPUN.= I-ar pt. (danciu/ daunatorul),Ii dau un sfat;-"cumpara-ti fraire OI,deoarece ,cu jurnalistica nu le ai" si te v-om numii=INDRUMATOR MIORITIC=,in locul celui origineisen,ala cu urechile mari.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 10.06.2014 la 22:26.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro