Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Forum. Neacceptare Atasamente .

  1. #1
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587

    Forum. Neacceptare Atasamente .

    Azi e ziua COPILULUI , spunea Vali52 , pe acest forum . Iaca vechea poveste. De la mine nu pot posta atasamente , imagini e.t.c. Pîna acum , a mers . Aleg fisierul de pe iconita , incarca fisierul , i-mi spune ca nu am ales fisierul , refuza . Cred ca si forumul asta s-a covidocit . Vali52 stiu sa pun atasamente , uita-te pe atasamentele din postarile mele , a mers ca eu le-am pus . Am ramas cam singur pe aici si vreau cit de cit prin ce pot eu , forumul activ prin diferite postari , unele mai atractive alele cu raspunsuri , e drept cam rare , ca nu pre-a mai sunt interesati de electronica tineretul de azi . Problema este ca apare acest inconvenient de neacceptare a atasamentelor . Î-l poate gîdila cineva sa mearga ? Ma refer la ce-i mai buni ca mine în programe si softari . Va salut . Multumesc .
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 10.02.2021 la 19:39.

  2. #2
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Citat Postat în original de ion mechenici Vezi post
    Azi e ziua COPILULUI , spunea Vali52 , pe acest forum . Iaca vechea poveste. De la mine nu pot posta atasamente , imagini e.t.c. Pîna acum , a mers . Aleg fisierul de pe iconita , incarca fisierul , i-mi spune ca nu am ales fisierul , refuza . Cred ca si forumul asta s-a covidocit . Vali52 stiu sa pun atasamente , uita-te pe atasamentele din postarile mele , a mers ca eu le-am pus . Am ramas cam singur pe aici si vreau cit de cit prin ce pot eu , forumul activ prin diferite postari , unele mai atractive alele cu raspunsuri , e drept cam rare , ca nu pre-a mai sunt interesati de electronica tineretul de azi . Problema este ca apare acest inconvenient de neacceptare a atasamentelor . Î-l poate gîdila cineva sa mearga ? Ma refer la ce-i mai buni ca mine în programe si softari . Va salut . Multumesc .
    Buna dimineata
    Am verificat acum ,la mine functioneaza ,ordinea ,,Insereaza imagine,alege imagine ,incarca imagine ,dupa ce apare imagine dati click pe ea iar aceasta se mareste
    avast8.jpg
    s-l1600.jpg

    am ales doua poze cu rezolutii diferite
    Este posibil sa nu aveti instalat wind 7
    Ultima modificare făcută de gabi 40; 11.02.2021 la 09:45.

  3. #3
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Windovs 7 am . Nu merge Gabi. La insereaza imaginea î-mi apare codul imaginii alese ex.20210210_180754 urmat de jpig:înc.#259;incarcareafisier#537;esuat. dupa care pe wwwforumulelectronistilor.ro apare -afiseaza mesajul i-ar pe dreptunghiul -insereaza imagine- apare fisier vechi esuat#259 si afiseaza ca nu am ales fisierul . În concluzie nu-l accepta cu toate ca e jjpig. În concluzie -Insereaza imagine- o am blocata cu un fisier vechi esuat , aici nu stiu cum sa procedez si ce sa-i fac . Am restartat computerul , am facut chiar reinstalarea windovs-ului 7 profesional , asa-l cheama . - Nu am idee ce dacu sa-i mai fac din cauza unu-i fisier esuat nu mai accepta nici un fel de imagini s-au atasamente . Cam asta ar fii Gabi .
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 11.02.2021 la 20:17.

  4. #4
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Citat Postat în original de ion mechenici Vezi post
    Windovs 7 am . Nu merge Gabi. La insereaza imaginea î-mi apare codul imaginii alese ex.20210210_180754 urmat de jpig:înc.#259;incarcareafisier#537;esuat. dupa care pe wwwforumulelectronistilor.ro apare -afiseaza mesajul i-ar pe dreptunghiul -insereaza imagine- apare fisier vechi esuat#259 si afiseaza ca nu am ales fisierul . În concluzie nu-l accepta cu toate ca e jjpig. În concluzie -Insereaza imagine- o am blocata cu un fisier vechi esuat , aici nu stiu cum sa procedez si ce sa-i fac . Am restartat computerul , am facut chiar reinstalarea windovs-ului 7 profesional , asa-l cheama . - Nu am idee ce dacu sa-i mai fac din cauza unu-i fisier esuat nu mai accepta nici un fel de imagini s-au atasamente . Cam asta ar fii Gabi .
    Buna seara ,aveti ceva in calc ,daca aveti antivirus instalat faceti o incercare dezactivati antivirusul apoi incercati ,daca aveti Adblock Plus dezactivati-l
    La mine pe toate devices functioneaza perfect mai putin un samsung smat care nu functioneaza

    b dffdb.jpg vedeti aici ce tip fisiere sunt acceptate (este posibil sa aveti fisiere care nu sunt acceptate ) Captură dfgfg.jpg iar aici debifati casuta de sub casuta unde puneti URL

    Daca nu functioneaza ,sincer nu stiu ce sa va spun ,nu este vina admin ,asa sunt aceste forumuri sunt in functie cat platesti pentru vBulletin® Versiune 4.2.5 ar trebui trecut la alta versiune
    Ps cu ce lucrati ,PC sau Laptop
    Ultima modificare făcută de vali 52; 11.02.2021 la 19:23.

  5. #5
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Laptop . Am debifat si casuta de sub URL . Nimic .
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 11.02.2021 la 20:22.

  6. #6
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Posturi
    289
    Citat Postat în original de ion mechenici Vezi post
    Laptop . Am debifat si casuta de sub URL . Nimic .
    Sa va dati seama de unde provine,incercati la un prieten sau vecin sa postati de pe dispozitivul lui sa vedeti este alba sau neagra
    Sincer ma depaseste

  7. #7
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Bine Gabi . Multumesc .

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro